Božićna pošta

Otvaramo i poštanski sandučić naše Božićne pošte za 2023. godinu!✉️
Sjećate li se starog običaja ispisivanja i slanja čestitki onima najmilijima koje danas sve više zamjenjuju SMS poruke i e-mailovi?
U muzeju mislimo kako ništa ne može zamijeniti stari dobar papir ispunjen najljepšim željama u obliku blagdanskih čestitki. Zato već više godina provodimo akciju “Božićna pošta” kroz koju vas
pokušavamo nagovoriti na izradu, pisanje i slanje čestitki. Svoje čestitke donesite u muzej, a mi ćemo ih poslati za vas i podmiriti troškove poštarine. Čestitke prikupljamo do 15.12. kada ih predajemo našem poštaru će se pobrinuti da sve čestitke stignu na pravu adresu do Božića.
U sklopu akcije zajedno s Gradskom knjižnicom Pakrac organiziramo i radionicu istoimenog naziva u utorak, 5.12., u 18.00 sati u Gradskoj vijećnici u. Na radionici ćemo izrađivati čestitke, adresirati ih i ubaciti u muzejski sandučić.
Zato slobodno dođite, ponesite adrese svojih najmilijih, a mi ćemo se pobrinuti za sve ostalo!
Vidimo se!❤